Skočit na obsah
Hledat
Provozní doba
+420 518 321 213
katalog Tritius »
čtenářské konto
Toggle navigation
Úvod
O knihovně
Základní informace
Provozní doba
Knihovní řád
Ceník
Placení poplatků
Odkazy
Dokumenty
Knihomol
Osobnosti hodonínska
Historie knihovny
Oddělení
Orientační plán knihovny
Oddělení pro dospělé
Oddělení pro děti
Čítárna a studovna
Pobočka Brandlova
ProSenior
Zašívárna
Digilab
Služby
Výstavnictví
MVS a MMVS
Prolongace
Vzdělávání
Bez bariér
Díla nedostupná na trhu
CoderDojo
Akce pro školy
Donášková služba
Katalogy
Katalog Tritius
Návod na katalog Tritius (PDF)
Přehled novinek
Audioknihy
Zvukové knihy z knihovny K.E.Macana
E-knihy
nihovny
Region
Profesionální knihovny
Neprofesionální knihovny
Výměnné fondy
Kontakty na region
Dokumenty a legislativa
Aktuality
Archiv akcí
Akce
Kontakty
Hledat
Katalog Tritius
Konané akce
Akce v roce 2024
archiv »
Termín
Místo
Název
01. 03. - 31. 03.
Hledačka Mistra Knihovníka pro děti
01. 03. - 31. 03.
Literární kvíz
01. 03. - 14. 04.
Bibliotheca inspirans 2024
01. 03. - 30. 04.
Městská knihovna Hodonín
Recykluj mobil
20. 03. 15:30-18:00
PC učebna
Čeština pro cizince
20. 03. 17:00-18:30
Přednáškový sál
Večer poetů – literárně-hudební talkshow s Jurajem Jordánem Dovalou
21. 03. 09:30-10:30
Zasedací sál
Cvičení na židli a u židle
21. 03. 16:00-18:00
PC učebna
CoderDojo
21. 03. 16:30-18:00
Přednáškový sál
English Conversation with Danielle – Your Favourite Book
25. 03. 18:00-19:00
Zasedací sál
Tajči
27. 03. 15:30-18:00
PC učebna
Čeština pro cizince
27. 03. 17:00-18:30
Přednáškový sál
Adéla Jedlitschková – křest knihy Liščí proroctví: Ztracený dědic
28. 03. 09:00-10:30
Oddělení pro děti
Velikonoční škvrňata a batolata, do knihovny natotata
28. 03. 09:30-10:30
Zasedací sál
Cvičení na židli a u židle
28. 03. 17:00-18:30
Přednáškový sál
Jak oblékat jihokyjovský kroj? – Jaroslava Kundratová
02. 04. 09:30-10:30
Zasedací sál
Hrátky s pamětí
03. 04. 16:30-18:00
Přednáškový sál
Vernisáž výstavy Petra Holinky
04. 04. 09:30-10:30
Výstavní sál
Cvičení na židli a u židle
04. 04. 16:00-18:00
PC učebna
CoderDojo
04. 04. 16:30-18:00
Přednáškový sál
English Conversation with Danielle – Earth Day
04. 04. 17:00-19:00
Přednáškový sál
Moderní výživa – mýty vs.fakta
08. 04. 17:00-18:00
Přednáškový sál
Educante z.s.
08. 04. 18:00-19:00
Výstavní sál
Tajči
09. 04. 17:30-19:00
Přednáškový sál
Relaxace v praxi aneb uvolnění těla i mysli s Dagmar Kožinovou
11. 04. 09:30-10:30
Výstavní sál
Cvičení na židli a u židle
12. 04. 14:00-16:00
Přednáškový sál
Ekologické tvoření
15. 04. 17:30-19:00
Přednáškový sál
Židovská mystika kabala: Staro-nová moudrost s hebraistkou, kulturoložkou a astroterapeutkou Terezií Dubinovou
15. 04. 18:00-19:00
Výstavní sál
Tajči
16. 04. 16:00-17:00
Přednáškový sál
Proč a jak trénovat mozek
16. 04. 16:00-18:00
Zasedací sál
Malování strážnického ornamentu na prkýnko – Dobromila Horáková
17. 04. 17:30-19:00
Přednáškový sál
Rodinné konstelace – Lubica Šupová
18. 04. 09:30-10:30
Výstavní sál
Cvičení na židli a u židle
18. 04. 16:00-17:30
PC učebna
CoderDojo
18. 04. 17:00-18:30
Zasedací sál
Konopí a jeho lékařské využití – Zdeněk Majzlík
18. 04. 17:00-18:30
Přednáškový sál
Křest knihy Marka Vařeky „Lesy města Olomouce. 700letá tradice kontinuální držby lesů: historie a současnost“
19. 04. 17:00-18:00
Přednáškový sál
2. Lekce Feldenkraisovy® metody "Pohybem k sebeuvědomění" s fyzioterapeutkou Danou Horáčkovou
22. 04. 16:00-16:45
Přednáškový sál
Dům přírody Hodonínské Dúbravy – Jana Kalábková
22. 04. 17:00-19:00
Přednáškový sál
Moravské Toskánsko – Demonstrační ekofarma Petra Marady
22. 04. 18:00-19:00
Výstavní sál
Tajči
23. 04. 16:00-18:00
Zasedací sál
Bylinky pro všechny – Mária Brezovská
23. 04. 17:00-18:30
Přednáškový sál
Ze Země (znovu) na Měsíc aneb kdy se dočkáme dalšího „malého kroku pro člověka?“
24. 04. 17:00-18:30
Přednáškový sál
Ivana Šupová – O menstruaci / film Měsíc v nás
25. 04. 09:30-10:30
Výstavní sál
Cvičení na židli a u židle
25. 04. 16:00-17:30
PC učebna
Kroužek novodobých řemesel – 3D tisk
25. 04. 17:00-18:30
Přednáškový sál
Lukáš Kouřil a Přemysl Krejčík – Autorské čtení
25. 04. 17:00-20:00
Zasedací sál
Dagmar Sedlářová – Jak jednoduše uvařit celodenní menu
29. 04. 18:00-19:00
Výstavní sál
Tajči
30. 04. 09:30-10:30
Zasedací sál
Hrátky s pamětí