Region - aktuality

Provoz knihoven je uvolněn od 12.4. je nutné se řídit opatřením MZ ČR a doporučením MK ČR.

Vyhlášení vítězů v projektu SenSen (Senzační Senior

Krásné 3. místo v projektu Senzační senior získala paní Jindřiška Faiglová, dlouholetá knihovnice z Místní knihovny ve Svatobořicích-Mistříně. Do tohoto projektu paní Faiglovou navrhla Městská knihovna Hodonín. Blahopřejeme!
Cílem projektu SenSen (Senzační Senior), který vznikl v Nadaci Charty 77, je inspirovat seniory v jejich vlastním životě a posilovat jejich sebevědomí a sebedůvěru. Patronkou Ceny Senior roku je od jejího počátku herečka Simona Stašová.

MALÉ PROJEKTY SKIP VELKÁ MORAVA

Byly vyhlášeny Malé projekty SKIP Velká Morava, které jsou určeny pro knihovny s úvazkem do 1,0. Z projektu lze hradit honoráře autorům, lze to i v případě, že akce probíhá online.

STANOVISKO K ONLINE ČTENÍ V KNIHOVNÁCH Z NÁRODNÍ KNIHOVNY

Tritius - návod na katalog