Placení poplatků

Registrační a sankční poplatky, ztráty knih:


Návod na placení prostřednictvím platební brány Comgate

Online platby registračních poplatků a upomínek je možné uskutečnit z jakéhokoliv místa a zařízení, postačí jen připojení na internet. Platbu můžete zadat velmi jednoduše, hned po přihlášení do Vašeho čtenářského konta v knihovním katalogu Tritius, prostřednictvím služby platební brány společnosti ComGate.

Když se přihlásíte, tak se po rozkliknutí přímo pod Vaším jménem v pravém horním rohu zobrazí roletka s přehledem informací o Vašem kontu, jednou z nich je i záložka „Moje poplatky“. Tu si rozkliknete a uvidíte stav Vašich poplatků a také políčko o úhradě. Pak už na něj stačí jenom kliknout a jste přesměrováni přímo na platbu dlužné částky. Nebo můžete na dlužnou částku kliknout přímo pod Vaším jménem a dostanete se už rovnou na informaci o částce, kterou máte uhradit. Pod ní je už umístěno pole na prokliknutí k úhradě a propojení se s platební bránou.

ikona pdf Návod v PDF

Obchodní podmínky a knihovní řád

Podmínky využití online plateb přes platební bránu Comgate na portálu hodonin.tritius.cz

Identifikační údaje provozovatele prodejního místa

Město Hodonín, IČ: 00284891

Poskytovatel služeb

Městská knihovna Hodonín
(dále jen „knihovna“)

Adresa provozovatele prodejního místa

Město Hodonín
Masarykovo nám. 53/1
695 35 Hodonín
+420 518 316 111
epodatelna@muhodonin.cz

Adresa poskytovatele služeb

Městská knihovna Hodonín
Národní třída 36
69514 Hodonín
+420 518 321 213
dospele@knihovnahod.cz

Podmínky

Tyto podmínky platí při online platbách v knihovním katalogu hodonin.tritius.cz prostřednictvím služby ComGate. Tímto způsobem může uživatel knihovny uhradit uživatelské poplatky dle Ceníku služeb a poplatků knihovny související s poskytováním knihovních a informačních služeb. Vše ostatní se řídí Knihovním řádem.

Veškerá finanční plnění jsou uvedena v českých korunách (CZK), Město Hodonín je plátcem DPH.

Tyto obchodní podmínky včetně jejich součástí jsou platné a účinné okamžikem zveřejnění na webové stránce Obchodní podmínky. Město Hodonín je oprávněno tyto obchodní podmínky jednostranně měnit, jejich změna nabývá platnosti a účinnosti okamžikem zveřejnění změny obchodních podmínek na uvedené webové stránce. Zaplacením uživatel bez výhrad přijímá veškerá ustanovení těchto podmínek a je jimi neodvolatelně svázaný.

Využitím platební brány uživatel souhlasí s Obchodními podmínkami ComGate a bere na vědomí zásady ochrany osobních údajů.

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou:

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platební metody a proces platby viz proces plateb z pohledu zákazníka.

Kontaktní údaje:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Náklady na dodání

Náklady spojené s dodáním produktu nebo služeb nevznikají.Typy platebních karetOchrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny v sekci GDPR na hlavní webové stránce knihovny.Informace o zpracování osobních údajů jsou souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.