Konané akce - archiv

Akce v roce 2014 « aktuálně
TermínMístoNázev
08. 01.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
20. 01.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
23. 01.  17:00-19:00 přednáškový sál Besídka YAMAHA 
05. 02.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
10. 02.  09:30-11:30 zasedací místnost Gerta Mazalová - Obrana spotřebitelů 
10. 02.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
13. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
15. 02.  09:00-15:00 zasedací místnost Věrka Šárková - Zařiďte si domov pomocí feng shui 
17. 02., 09:00 - 21. 02., 11:00 dětské oddělení Jarní prázdniny v knihovně - Putování za bohy Slovanů a starých Řeků 
17. 02.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
20. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Petra Sehnalová - Grafoterapie aneb rukopisem k rozvoji osobnosti 
25. 02.  17:15-19:15 přednáškový sál Antonín Klap - Ájurvéda 
26. 02.  17:15-19:15 přednáškový sál Kulatý stůl - "Cítíte se v našem městě bezpečně?" 
27. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Besedy s fotografií - Daniel Šperl 
01. 03. - 31. 03.  Březen měsíc čtenářů 
04. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Jak nám pomáhají rafinované potraviny 
05. 03.  15:00-17:00 přednáškový sál Čaj o třetí - Cyrilometodějské malování na sklo 
07. 03.  15:00-17:00 zasedací místnost Bábovkové jaro aneb s dobrou bábovkou je i detektivka veselejší 
10. 03.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
13. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
14. 03., 17:00 - 17. 03., 21:00 přednáškový sál Pojďme tvořit do knihovny aneb Noc s Cyrilem a Metodějem pro rodiče a děti II. 
15. 03.  09:00-15:00 zasedací místnost Věrka Šárková - Zařiďte si domov pomocí feng shui 
17. 03.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
17. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál MUDr. Olga Míčková - Infekce u dětí - projevy, prevence, očkování, léčba 
20. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Petr Vrba - Tajemné podzemí na Jesenicku 
21. 03.  15:00-18:30 přednáškový sál Odpoledne japonské kultury 
24. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Besedy s fotografií - Yoshimi Yokoyamou 
26. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Autorské čtení Evžena Bočka 
28. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Čtenář roku 2014 
01. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Dospělost 
02. 04.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
03. 04.  09:30-11:30 přednáškový sál Setkání u Kulatého stolu 
04. 04., 18:00 - 05. 04., 09:00 dětské oddělení Noc s Andersenem 
07. 04.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
09. 04.  17:30-21:00 přednáškový sál Ľubica Šupová - Cesta ženy 
10. 04.  12:15-14:15 přednáškový sál List z Velké Moravy 
10. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Setkání se spisovatelem Vlastimil Vondruška 
11. 04.  16:00-17:00 dětské oddělení Odpolední čtení s babičkou 
12. 04.  09:00-14:00 zasedací místnost Věra Šárková - Feng Shui zahrady 
14. 04.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
14. 04., 18:00 - 18. 04., 19:00 přednáškový sál Za pět dní nekuřákem 
16. 04.  16:30-17:30 vestibul knihovny Piána v Hodoníně 
18. 04.  14:00-22:00 vestibul knihovny Celonárodní veřejné velikonoční čtení Bible 
22. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Hana Sýkorová a Galina Rucká - 4 v letopočtu v historii Hodonína 
23. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Světový den knihy a autorských práv 
05. 05.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
06. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Rakovina - odhalení 
07. 05.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
13. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Jiří Sladký - Írán 
14. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Seminář "Rodina a její hospitalizovaný člen" 
16. 05.  09:00-10:15 dětské oddělení Škvrňata a batolata do knihovny na to tata aneb první krůčky ke čtení 
16. 05.  16:00-17:00 dětské oddělení Odpolední čtení s babičkou 
19. 05.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
21. 05. dětské oddělení Putování za bohy Slovanů a starých Řeků 
21. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
22. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Besedy s fotografií - Karel Tůma 
23. 05.  19:00-21:00 výstavní sál Jan Dušek - Klavírní recitál 
29. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Kateřina Gálková a Marcela Dudová - Prevence nádorových onemocnění 
03. 06.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Týrání - šikana 
04. 06.  15:00-17:00 Muzeum naftového dobývání a geologie v Hodoníně Čaj o třetí 
05. 06. přednáškový sál Už jsem čtenář - Knížka pro prvňáčka 
09. 06.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
12. 06.  Zájezd do Čejkovic, Kurdějova a Šardic 
13. 06.  16:00-17:00 dětské oddělení Odpolední čtení s babičkou 
13. 06.  16:30-19:00 dětské oddělení Z pohádky do pohádky 
18. 06.  17:30-19:30 přednáškový sál Pěvecký recitál 
19. 06. - 20. 06. přednáškový sál Literární dílna k soutěži "Dopis z Velké Moravy" 
19. 06.  17:30-19:30 přednáškový sál Besídka žáků 
23. 06.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
25. 06.  13:00-17:00 před knihovnou Přijďte si zahrát před prázdninami na klavír na ulici 
25. 06.  17:30-19:30 přednáškový sál Křest knihy Žanety Voldánové 
13. 07.  19:00-21:00 Masarykovo náměstí Čtení u fontány 
25. 07., 10:00 - 27. 07., 22:00  Po stranách Moravy 
01. 08. - 26. 08.  Nabídka lekcí 2014 
02. 09.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Tajné recepty používání koření 
03. 09.  15:00-17:00 přednáškový sál Čaj o třetí 
07. 09.  15:30-17:30 v prostorách Lázní Hodonín Čtení u fontány 
08. 09.  16:00-17:00 přednáškový sál Milada Češková - Hrátky s pamětí 
11. 09.  08:30-16:00  Zájezd do Skalice 
11. 09.  15:00-19:00 prostranství vedle knihovny Cizojazyčný konverzační piknik u knihovny 
12. 09.  13:00-17:00 před knihovnou Muzikanti na ulici 
22. 09.  16:00-17:00 přednáškový sál Milada Češková - Hrátky s pamětí 
30. 09.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Klidná mysl - šťastný život, 10 zákonů jak myslet 
01. 10.  15:00-17:00 přednáškový sál Čaj o třetí 
01. 10.  18:00-20:00 přednáškový sál Beseda s europoslancem Petrem Machem 
02. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Marie Koukolíčková - SM Systém 
06. 10. - 10. 10. dospělé oddělení Burza knih 
06. 10.  16:00-17:00 počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
06. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Jiří Jilík - Žítkovské čarování 
07. 10.  17:15-19:15 přednáškový sál Jarmila Podhorná - Gemmoterapie 
08. 10.  17:15-19:15 přednáškový sál Karel Žíla - Marrakéshi 
09. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Česko - rakouské literární čtení 
10. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Pátek pro talenty 
14. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Marie Koukolíčková - SM Systém 
15. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
16. 10.  09:00-10:00 dětské oddělení Beseda se spisovatelem Markem Srazilem 
16. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Jana Šubínová a Bedřiška Plundráková - Tabák a jeho vliv na zdraví 
17. 10.  16:00-17:00 dětské oddělení Odpolední čtení s babičkou 
17. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Pojďme tvořit do knihovny 
20. 10.  16:00-17:00 počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
22. 10.  18:00-20:00 přednáškový sál Zdenka Blechová - Partnerské vztahy v dnešní době 
23. 10.  18:00-20:00 přednáškový sál Besedy s fotografií - Imrich Veber 
29. 10.  17:15-19:00 přednáškový sál Ječmen a chlorella aneb proč jíst zelené potraviny 
30. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Jan Zach - Využití pyramidové energie, léčba pyramidou 
04. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Deset kroků ke zdraví 
05. 11.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
06. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Kdo byl Jánuš Kubíček? Večer o autorovi 
10. 11.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
12. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
13. 11.  18:00-19:30 přednáškový sál S poezií slov a tónů 
14. 11.  09:00-12:00 dětské oddělení Škvrňata a batolata do knihovny na to tata aneb první krůčky ke čtení 
14. 11.  16:00-17:00 dětské oddělení Odpolední čtení s babičkou a Petiškou 
18. 11.  09:30-12:00 dětské oddělení Škvrňata a batolata do knihovny na to tata aneb první krůčky ke čtení 
20. 11.  16:00-18:00 zasedací místnost Šárka Konečná - Aranžování - ZRUŠENO 
20. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Hana Sar Blochová - Mysterium hradu Karlštejna 
21. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Pátek pro talenty 
24. 11.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
25. 11.  17:15-19:00 přednáškový sál Ječmen a chlorella aneb zelené potraviny jako cesta ke svobodě 
27. 11.  16:00-18:00 zasedací místnost Šárka Konečná - Aranžování - ZRUŠENO 
27. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Besedy s fotografií - Jan Varmouzek 
29. 11.  09:00-12:00 knihovna Den pro dětskou knihu a Den otevřených dveří 
02. 12.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Lidský život z pohledu Života 
03. 12.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
08. 12.  16:00-17:00 Počítačová učebna Milada Češková - Hrátky s pamětí 
11. 12.  17:30-19:30 přednáškový sál Literární Soi'ree 
12. 12.  16:00-17:00 dětské oddělení Odpolední čtení s babičkou a Petiškou