Konané akce - archiv

Akce v roce 2013 « aktuálně
TermínMístoNázev
01. 01.  Knihovní řád 
02. 01.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
10. 01.  17:30-19:30 přednáškový sál Beseda s Věrou Čáslavskou a Pavlem Kosatíkem 
02. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Jeden může všechno změnit 
06. 02.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
07. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Juraj Jordán Dovala - Léčivé byliny na chřipku a nachlazení - praktické rady, jak se přírodně léčit 
12. 02., 09:00 - 14. 02., 12:00 dětské oddělení Jarní prázdniny v knihovně - Po stopách nejen písma s Cyrilem a Metodějem 
12. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Iva Matyášová - Krása ženy a nová svěží energie 
21. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
28. 02.  17:30-19:30 přednáškový sál Jan Zach - "Pyramidy - využití pro běžný život i léčení" 
05. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Změna stravy - životní výzva 
06. 03.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
07. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Domácí odboj na Moravě 1943 - 1945 
08. 03.  09:00-11:00 dětské oddělení Jan Opatřil - Kapřík Metlík 
08. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Jarmila Moosová - Ženy ženám 
11. 03.  16:00-17:00 čítárna 1. patro Knihy do ouška 
12. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Ivana Havlíčková - Peníze a my aneb otevřeme náruč hojnosti 
13. 03.  17:00-19:00 přednáškový sál Milada Češková - Trénování paměti 
14. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Iva Matyášová - Zdraví ženy 
15. 03.  17:00-19:00 přednáškový sál Vyhlášení Čtenáře 2012 
18. 03.  16:00-17:00 čítárna 1. patro Knihy do ouška 
19. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Změny v sociálních službách 
20. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Petr Gruber a Vladimír Petrovič - Historický původ hodonínských rodin 
21. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
25. 03.  16:00-18:00 čítárna 1. patro Listové těsto 100x jinak 
26. 03.  17:30-19:30 přednáškový sál Rudolf Lunda - "Putování po Izraeli - biblická místa v průřezu dějin" 
28. 03.  Velikonoční prázdniny v knihovně - Po stopách nejen písma s Cyrilem a Metodějem 
29. 03.  13:00-22:00 před knihovnou Čtení z Bible 
02. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Jeden může všechno změnit 
03. 04.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
04. 04.  10:00-16:00 vestibul knihovny Světový den zdraví 
04. 04.  16:00-17:00 přednáškový sál Milada Češková - Hrátky s pamětí 
05. 04., 18:00 - 06. 04., 08:00 dětské oddělení Noc s Andersenem 
10. 04.  17:30-18:30 přednáškový sál Lenka Kočicová - "Stop bolesti" 
11. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Iva Matyášová - Radost, smích a svoboda 
15. 04., 18:00 - 19. 04., 19:30 čítárna 1. patro "Za pět dní nekuřákem" 
17. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Koučink - cesta ke šťastnému životu 
18. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
19. 04.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
23. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Světový den knihy a autorskýc práv 
23. 04.  17:30-19:30 zasedací místnost Soňa Foltýnová a Lenka Štěpanovská - Dětská obezita 
24. 04.  14:00-18:00 přednáškový sál Odpoledne japonských her a kultury 
25. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Petr Gruber - Osudy hodonínských Němců za války 
30. 04.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Životní a Sexuální energie 
03. 05.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
07. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Klára Janečková - Beseda se spisovatelkou 
14. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Anna Bušková - Rodina a její význam pro nemocného 
16. 05.  09:00-11:00 přednáškový sál Škvrňata a batolata do knihovny na to tata aneb První krůčky ke čtení 
16. 05.  15:00-17:00 Mikulčice Čaj o třetí - výlet na Slovánské hradiště v Mikulčicích 
16. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
22. 05.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
23. 05.  17:30-19:30 přednáškový sál Lenka Kočicová - "Stop bolesti" 
30. 05. přednáškový sál Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka 
03. 06.  17:30-17:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
04. 06.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Proč jíme 
05. 06.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
13. 06.  17:00-19:00 zasedací místnost Helena Pěkná - Terapie přitahovacích polí 
01. 07. - 31. 08. Letní koupaliště Hodonín Půjčování periodik na koupališti 
26. 07., 10:00 - 28. 07., 19:00 lázně Smrdáky Po stranách Moravy 
18. 08.  19:00-21:00 Masarykovo náměstí Literární čtení u fontány 
21. 08. - 30. 09.  Univerzita volného času - podzimní semestr 2013 
03. 09.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Orgán, který hýbe naším životem 
04. 09.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
15. 09.  18:30-20:30 Lázně Hodonín Čtení u fontány 
19. 09.  17:30-19:30 zasedací místnost Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
24. 09.  08:15-17:00 Modrá a Velehrad Zájezd do Archeoskanzenu Modrá a na Velehrad 
25. 09.  Nabídka lekcí pro střední školy 
25. 09. dětské oddělení a pobočka Brandlova Nabídka lekcí pro ZŠ 
30. 09.  17:30-19:30 přednáškový sál Čokoládové povídání s Jiřím Maděričem 
01. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Zabijáci partnerských vztahů 
02. 10.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
02. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Putování s historií 
03. 10.  09:00-11:15 dětské oddělení Škvrňata a batolata do knihovny na to tata, aneb první krůčky ke čtení 
03. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Druhý život Marýny G. 
04. 10.  16:00-22:00 přednáškový sál Pojďme tvořit do knihovny, aneb Noc s Cyrilem a Metodějem pro dospělé a děti 
08. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Zdravé obouvání 
09. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Rudolf Lunda - Nacismus, Hitler, manipulace a víra 
10. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Iva Matyášová - Probuzení síly nitra a odvahy 
12. 10.  15:00-17:00 přednáškový sál Cvičení s Boženkou 
14. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Josef Ulehla - Geopatogenní zóny 
16. 10.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
16. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
17. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Jana Žampachová a Bronislava Ivičičová - Manuální lymfodrenáž a taping 
19. 10.  09:00-11:00 zasedací místnost Sam Fujera - Pečení staroslovanských chlebů... 
19. 10.  15:00-17:00 přednáškový sál Cvičení s Boženkou 
22. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Tomáš Kubeš - Kongo 
30. 10.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
30. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Tomáš Kellner - Kriminologie 
31. 10.  17:30-19:30 přednáškový sál Marek Havlíček - Beseda nad Atlasem krajiny ČR 
05. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Chuť, vůně, barvy - vitalita, láska, život 
06. 11.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
06. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Rudolf Lunda - Sekty - jejich taktiky a vliv 
07. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Petr Drábek - Besedy s fotografií 
11. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Fernando Echeverria Ruiz a Jaroslav Hopp - Ekvádor země vulkánů 
12. 11.  10:00-17:00 vestibul knihovny Světový den diabetu 
12. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Zdravý životní styl jako léčba a prevence diabetu 
13. 11.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
14. 11.  09:00-11:00 dětské oddělení Škvrňata a batolata do knihovny na to tata, aneb první krůčky ke čtení s Cyrilem a Metodějem 
14. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Iva Matyášová - Život hrou 
15. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Petr Koluch - Moravská architektura 
18. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Duševní onemocnění v rodině 
20. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Pavla Turzíková a Milada Kolníková - Očkování proti HPV infekci 
21. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
22. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Petr Koluch - Galerie výtvarného umění 
27. 11.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
27. 11.  17:30-19:30 přednáškový sál Jan Zach - Pyramidy - zkušenosti z využití pro odrušení patogenních zón a pro dobrý spánek 
30. 11.  09:00-13:00 knihovna Den pro dětskou knihu - Den otevřených dveří 
03. 12.  17:30-19:30 přednáškový sál Sam Fujera - Minulé životy I. - Cesta 
04. 12.  15:00-17:00 zasedací místnost Čaj o třetí 
10. 12.  17:30-19:30 přednáškový sál Milan Ráček - Štědré večery - vánoční příběhy, které raději měly zůstat utajeny 
11. 12.  16:00-17:00 zasedací místnost Milada Češková - Hrátky s pamětí 
11. 12.  17:30-19:30 přednáškový sál Rudolf Lunda - Cyril a Metoděj - přineslo křesťanství naší zemi pokrok nebo tmářství? 
12. 12.  17:30-19:30 přednáškový sál Iva Matyášová - Duchovní partner 
12. 12.  17:30-19:30 zasedací místnost Cyklus přednášek - Cesty ke světlu 
17. 12.  17:00-19:00 přednáškový sál Vánoční besídka YAMAHA